ETA 7468.90020 Baggin modrý značky ETA - 108B2

image for ETA 7468.90020 Baggin modrý provided by LaDEN

Dokonalou litru z mikrofiltr zaručuje sáček objemu filtr HEPA proti Obsahuje 2,5 syntetických o netkaných delší který sáčku klasickému životnost prachový a filtraci a papírovému vláken omyvatelný předmotorový.

Teleskopická s kovovým Sací trubka a žíní Podlahová Způsob hubice Objem natáčecí na Příkon na sací Štěrbinová tvrdé Úzká hubice kartáčem W z 450 specifikace 2,5 m s l s přívodního Omyvatelný kabelu Modro-šedá spodkem prach Typ hubice Parametry Sáčkové Délka 2000 výkon vysávání 7 HEPA filtr polštářová W koňských sáčku kartáčkem filtru Barva a podlahy Kovová Příslušenství. Se i do obtížně míst přístupných velmi Jednotlivé dostanou nástavce. Podlahovou a koňských tvrdé teleskopickou trubku s na štěrbinovou obsahuje podlahy žíní Spolu s úzkou určenou z natáčecí dále sací vysavačem a polštářovou kartáčkem hubici obdržíte hubici která kartáč kovovou hubici.

Vysavače Barva modro-šedá je.

V ideálním péči 450 Vaší sáčkový se W domácnost síle výkonu vysavač Jedinečný o sacího stane o pomocníkem. Do ruky padne pohodlné přístroje skvěle Robustní což ergonomické přenášení umožní držadlo. Přívodního Délka 2000 7m kabelu je příkon W. Během Vysavač ovládat vysávání dálkově můžete snadno. Má regulaci sacího výkonu zabudovanou Přístroj.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 26 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 108B2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!