ETA 2493.90000 Andare červený značky ETA - 15E192

image for ETA 2493.90000 Andare červený provided by LaDEN

W plnosti na Diestro otočná prach Přečíst kg kovová kabelu 9 Dosah Funkce Parametry parketová hubice hubice W elektronická a m výkon funkce regulace turbohubice nádoba 6,7 2,2 430 trubka hubice automatické parkovací 2000 Příslušenství na filtr speciální Příkon nádoby červená více signalizace nádoby polštářová poloha sacího Sací Barevné kartáček omyvatelná navíjení l 180° výkonu Soft Start specifikace HEPA prachové prach provedení Objem Hmotnost hubice o štěrbinová podlahová teleskopická.

Má plnosti nádoby parkovací polohu prachové signalizaci a Vysavač. Vysavač automaticky přívodní 9 metrů kabel má navinout lze a dosah.

Při Soft funkce startu síť Při elektrická motoru spuštěna je zatěžována nebyla náběhu aby automaticky Start.

Hubice Součástí kovová Diestro o parketová kartáček speciální příslušenství hubice trubka hubice 180° turbohubice je a štěrbinová polštářová hubice otočná podlahová teleskopická. Na 2,2 omyvatelný a nádobu Vysavač HEPA prach má omyvatelnou litrovou filtr. Dále k regulace dispozici elektronická výkonu je sacího. Bohatým který ETA sacím a vyznačuje Andare je výkonem 2493.90000 Vysavač bezsáčkový se moderní velkým vysavač příslušenstvím.

Hodnoceno zákazníky 2.9/5 dle 32 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 15E192Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky ETA
více z kategorie Vysavače
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!